Nástroje pro obrábění plastů

Nástroje k výrobě plastových oken

V průběhu více než čtvrtstoletí se firma Vydona věnuje specializovanému vývoji nástrojů a integrovaných nástrojových systémů pro oblast výroby plastových oken. Naším prioritním zaměřením je úzká spolupráce s předními výrobci plastových profilů a strojní technologie v oboru. Díky propojení vědomostí a praxe dokážeme adekvátně a efektivně reagovat na specifikované požadavky našich klientů.

V segmentu frézovacích nástrojů nabízíme sofistikovaná řešení primárně zaměřená na procesy frézování sloupků a začištění rohových spojů křídel a rámů. V kontextu inovačních trendů v oblasti profilových systémů s kompozitními materiály jsme vyvinuli nástroje s řeznými břity opatřené diamantovými plátky (DP), jež splňují vyšší nároky na odolnost, životnost a preciznost řezu.

Kompletní portfolio naší produkce zahrnuje specializovaná příslušenství pro veškeré technologické operace v rámci výrobního procesu plastových oken-od specifických příložek pro svařování, přes adaptéry pro zkracování lišt, až po zařízení pro řezání profilů. Pro výrobu těchto komponent využíváme vybrané hliníkové slitiny s výslednou povrchovou úpravou, jež garantuje výraznou otěruvzdornost, dlouhodobou životnost a optimalizuje náklady na výrobní proces.

Vydona je hrdá na svůj interní konstrukčně-vývojový tým, který je plně vybaven pro řešení unikátních a specifických požadavků našich zákazníků. Pro konzultace a další informace prosím kontaktujte naše specialisty z konstrukční kanceláře.

Ing. Stanislav Vančura

Vedoucí konstrukce

(+420) 737 259 544 vancura@vydona.cz

František Měrka

Frézovací nástroje, příložky

(+420) 739 223 383 merka@vydona.cz

Ing. Jiří Sedláček

Střižné nástroje, přípravky

(+420) 733 127 805 sedlacek@vydona.cz
Vydona – Nástroje a nástrojové systémy pro recyklaci plastů

Nástroje k recyklaci a regranulaci plastů

Vydona – Váš partner ve světě recyklace plastů

Jsme firmou, která má bohaté zkušenosti a odborné know-how v oblasti výroby speciálních nástrojů pro recyklaci plastů. Naše strojní vybavení je špičkové a umožňuje nám vyrábět nástroje pro kompletní recyklaci plastů od prvopočáteční fáze dělení materiálu až po následnou regranulaci.

Co děláme? Vyrábíme nástroje pro řezání odpadových plastů na požadovanou frakci v tzv. nožových mlýnech, které jsou následně použity pro regranulaci. Naše specializace zahrnuje statorové a rotorové sekací nože a také tzv. kalíškové sekací kostky pro stroje typu Schredder. Tyto nástroje dodáváme v různých materiálových variantách, včetně standardních nástrojových ocelí, vysoce jakostní práškové oceli a tvrdokovových materiálů, což nám umožňuje přizpůsobit se potřebám a požadavkům našich zákazníků.

Ale to není vše! Neomezujeme se pouze na výrobu nástrojů pro řezání plastů. Do následných termo-regranulačních linek dodáváme také speciální vytlačovací hlavice a granulovací nožové hlavy. Naše granulovací hlavy jsou navrženy pro obě metody granulace - strunovou granulaci a podvodní granulaci. A díky tvrdokovovým destičkám jsou naše nástroje odolné proti abrazivním příměsím, což prodlužuje jejich životnost a zvyšuje jejich spolehlivost.

Naším silným prvkem je také náš vlastní konstrukční tým, který je připraven řešit specifické požadavky v oblasti nástrojů a příslušenství pro recyklaci plastů. Jsme tu, abychom vám pomohli najít optimální řešení pro vaše potřeby.

Pro konzultace a další informace neváhejte kontaktovat naše specialisty z konstrukční kanceláře. Společně můžeme přispět k udržitelné budoucnosti a efektivnímu zpracování plastových odpadů. Děkujeme vám za zájem o naši firmu a těšíme se na spolupráci s vámi.

Ing. Stanislav Vančura

Vedoucí konstrukce

(+420) 737 259 544 vancura@vydona.cz

Ing. Jiří Sedláček

Strojní komponenty a příslušenství

(+420) 733 127 805 sedlacek@vydona.cz

František Měrka

Granulovací frézy, výtlačné hlavice, sekací nože

(+420) 739 223 383 merka@vydona.cz

Filip Zapletal

Granulovací frézy, výtlačné hlavice, sekací nože

(+420) 604 185 778 f.zapletal@vydona.cz
Vydona – Nástroje a nástrojové systémy pro recyklaci plastů
cz / en / ru
Menu

Copyright © 2015–2024   |   Společnost VYDONA s. r. o. All Rights Reserved.